Květen 2012

Draci 4: Spojenec

31. května 2012 v 23:57 | ostrou |  Vlastní filmová tvorba

DRACI 4: SPOJENEC


Film volně navazuje na trilogii, vytvořenou jako experiment s digitálními efekty. Je zde vidět velký posun oproti předešlým epizodám. Draci se vrátili se zubatou tlamou a očima, plátěnými křídly a znatelnou agresivitou. Natočeno v létě 2008, rok po ukončení trilogie. Komentujte.. ;-)


Příběh:

Děj se odehrává po katastrofě z minulého dílu. Společně se jako hrdinové snažíme sebrat všechny síly a přijít na tajemství, která na nás čekají v doupěti. Když máme nám už ale hoří za patami, objeví se Samatakura - bílí drak, který je na naší straně.

Draci 3

31. května 2012 v 23:40 | ostrou |  Vlastní filmová tvorba

DRACI 3

Film je závěrem původní plánované dračí trilogie, je zde vidět posun v technice, efektech i ,,akačních" scénách. Natočeno v srpnu 2007. Komentujte.. ;-)


Příběh:


Dlouho jsme čekali na poslední útok ve velkém. Nyní je to konečně tady. Byli jsme sice připraveni, ale podcenili jsme je.

Draci 2

31. května 2012 v 23:35 | ostrou |  Vlastní filmová tvorba

DRACI 2


Projekt byl vytvořen jako volné pokračovaní experimentálního filmu Draci. Byla pořízena nová kamera, takže došlo k vizuálnímu pokroku i u animovaných záběrů. Závěr je otevřený k návaznosti dalšího dílu. Natočeno v dubnu 2007, dva měsíce po první části. Komentujte.. ;-)

Příběh:

Zlí draci se nečekaně po první prohře vrátili, ale nikdo z nás neví proč. Znovu nás tedy čeká nebezpečný boj a nová tajemství budou odhalena.

Draci

31. května 2012 v 23:26 | ostrou |  Vlastní filmová tvorba

DRACI


Můj první krátkometrážní film, v němž se mi povedlo propojit digitální animace s hranými scénami. Původně měl sloužit jen jako experiment, ale když se to známým líbilo, natočili jsme další díly. Film byl vytvořen v lednu 2007, v mých 14 letech. Komentujte.. ;-)
Příběh:

Film se odehrává u nás doma ve Zlíně, kde my, jako malé děti, jsme se stali obětí útoku agresivních exotických draků z dalekých míst. Důvodem je předmět, po němž oni pátrají - náš kapesní nožík, který v sobě ukrývá jistou magii, ale nikdo neví proč.
Objevuje se zde mnoho chyb, jako je například jejich původ. Podle původního plánu měli pocházet z jižního Peru, ale na place jsem si to spletl s Indií a nikdo mě neopravil... ( :D )